.

 

 

 רוצה לעזור לאחרים להגיע בקרוב לזוגיות מאושרת?

נשמח לסייע לך. הנה האפשרויות:

1. חינם לזמן מוגבל: המדריך השלם - "יצרן סדרתי של זוגות מאושרים" - לפרטים לחצו כאן

2. לרציניים שרוצים לעשות את הצעד הראשון של היכרות מעמיקה עם השיטה שפיתחתי - ערכת סודות הליווי פורץ הדרך להפוך קשר מאתגר לזוגיות מאושרת - לפרטים לחצו כאן

כתבו לנו...

אוריאל שלום רב,

רציתי להודות לך על הקורס החשוב שעברתי אצלך. בקורס קיבלתי כלים מועילים ביותר לדעת איך לפתוח בשיחה מקדמת בחור\ה שאין להם הצעות. איך לחבר אותם אל הכוחות שלהם ומתוך כך למציאת הצעות רלוונטיות. למדנו על סוגי פחדים ואמונות חוסמות וכלים מעשיים איך להשתמש בהם. ועוד דברים רבים.

היופי היה כשהשתמשתי בכלים – וזכיתי לראות בפועל את התוצאות המבורכות. גם אם קשר לא הצליח להגיע לחתונה היה לי סיפוק אדיר כשבחור רצה להפסיק אחרי פגישה ראשונה וסיים רק אחרי פגישה שמינית, וזמן קצר אחרי ליווי צמוד שנתתי לבחור ובחורה – הבחורה מצאה את זיווגה והם התחתנו. לסיכום- קיבלתי ממך הרבה כלים מעשיים מאוד ועל כך אני מודה ומברכת אותך.

בהצלחה רבה

נורית שכטר, אימון וליווי שידוכים

מכתבה של נורית שכטר-מאמנת ומלווה שידוכים, שהשתתפה בהכשרה שקיימתי 

כשפגשתי את אוריאל בפעם הראשונה זה היה בערב מבוא שהתקיים בתל אביב... אוריאל בהחלט גרם לי לחשוב על המפגש הזה עוד שבוע לאחר מכן ויצאתי משם עם גישה חדשה לזוגיות...

היום אני ובת הזוג שלי עסוקים בהכנות לחתונה, אין ספק שלאוריאל חלק נכבד בתהליך שעברתי, בהתפתחות האישית שלי ובאהבה הגדולה שיש לי בחיי-בת הזוג שלי"

יקיר מור, רווק לשעבר בן 37

כל הזכויות שמורות לבית הספר לזוגיות ששם לו למטרה להביא לבנייה של עוד הרבה בתים מאושרים בעם ישראל

טל' 0737256660

www.zoogischool.com

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.